Kliknite pre zobrazenie celého jedálneho lístka


Tradičné jedlá

Bryndzové halušky
4,6 €

Halušky

Ochutnajte pravé bryndzové halušky, uvarené ako od babičky

Lekvárové pirohy
4,9 €

Lekvárové pirohy

Ak máte chuť na niečo sladšie, neváhajte ochutnať klasické Slovenské lekvárové pirohy, ktoré Vám určite, aspoň na chvíľu strávenú u nás, osladia život.

Ovčí syr
1,2 €

Ovčí syr

U nás máte možnosť ochutnať, ako chutí ozajstný sto percentný ovčí syr. A aby bol ešte lepší, dochutíme Vám ho štipkou soli a červenej papriky.


Špeciality

8.2 €

Trojboj

Jedlo ako stvorené pre tých, ktorý sa nevedia rozhodnúť medzi tradičnými bryndzovými haluškami a pirohami. Ale aby to nebolo príliš múčne, pridali sme k nim výbornú klobásku spolu s oškvarkami. Po tomto boji s trojbojom určite neodídete hladní.

7,6 €

Zabíjačka

Ak máte chuť na tradičné mäsové špeciality, určite ochutnajte našu zabíjačku s klobáskou, jaternicou a údenou krkovičkou. Výbornú trojkombináciu dopĺňa kapusta spolu so zemiakmi a klasickou knedľou.

5,7 €

Baraní guláš

Vychutnajte si jemne pikantnú chuť nášho baranieho gulášu, ktorý Vám prinesieme spolu s vynikajúcim domácim chlebíkom upečeným v našej peci.

2 € - 1000g

Poctivý domáci chlieb

Na objednávku Vám upečieme poctivý domáci chlebík ako od babičky. Je upečený z kvalitných surovín a bez pridania konzervačných látok, čo je v dnešnej dobe vzácnosťou.
Chlieb je potrebné objednať aspoň jeden deň vopred.